Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Haberler: Forumumuz yenilendi ve artık daha dinamik. Sürekli güncel içeriklerle giderek büyümeye devam ediyor. Bizimle birlikte olan herkese çok teşekkür ederiz!


Gönderen Konu: Brian Kelly: ''Servetimin yüzde 90'ını kripto paraya yatırdım''  (Okunma sayısı 165 defa)

siyahbeyaz

  • Büyük Usta
  • *
  • İleti: 160
  • Aktivite:
    0%
  • BCN: 0
    • Profili Görüntüle
CNBC'nin finans uzmanı Brian Kelly: ''Servetimin yüzde 90'ını kripto paraya yatırdım''

Kripto paraların güvenilirliği ve yatırım aracı olarak kullanmanın ne derece doğru olduğu uzun süredir tartışılan bir konu. Geçtiğimiz günlerde bu konudaki fikirlerini paylaşan CNBC'nin finans uzmanı Brian Kelly ise bu tartışmada Bitcoin ve diğer kripto paraları gözde bir yatırım aracı görenlerden taraf olduğunu açıkladı. Fon yönetim ve finansal hizmetler şirketi BK Capital Management'ın da kurucusu olan Brian Kelly, kripto paralara ciddi miktarda yatırım yaptığını paylaştı. Bununla birlikte Kelly, kripto paralara yatırım yapmanın herkes için iyi bir şey olmadığını vurguladı.

Kripto paralara karşı olan tavır değişti

CNC'nin Squawk Box programında soruları yanıtlayan Brian Kelly, geçtiğimiz hafta Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu(SEC) ile Emtia Vadeli İşlemler Komisyonu(CFTC)'nun ABD Senatosu karşısında Bitcoin ve kripto paralar hakkında ifade vermesine atıfta bulundu. Bu toplantının ardından kripto paralara yönelik tavrın değiştiğini vurgulayan Kelly, kripto paraları yok etmeye yönelik bir tutumun olmadığını belirtti. Kelly kendisine kripto paralara ne kadar yatırım yaptığının sorulması üzerine ''servetinin yüzde 90'ına yakın bir kısmı'' ile kripto paralara yatırım yaptığını açıkladı.

Kripto para yatırımları üzerine odaklanan bir fon işlettiğini ve bu fonun içinde kendi parasının da yer aldığını açıklayan Brian Kelly, bununla birlikte başka alanlara da yatırım yaptığını açıkladı. Binlerce kripto para biriminden birinin gelecekte ''küresel dijital para birimi'' olabileceğini düşünen Kelly, ''Bitcoin olacağına ikna olmadı. Başka bir şey de olabilir. Teknoloji tarihi bize teknolojinin kendisini parçaladığını söylüyor.'' dedi. 

Related Topics

  Konu / Başlatan Yanıt Son İleti
0 Yanıt
195 Gösterim
Son İleti Şubat 17, 2018, 01:13:59 ÖÖ
Gönderen: colonel
0 Yanıt
149 Gösterim
Son İleti Şubat 17, 2018, 10:37:28 ÖS
Gönderen: beowulf
0 Yanıt
144 Gösterim
Son İleti Şubat 19, 2018, 01:50:52 ÖÖ
Gönderen: beowulf
0 Yanıt
129 Gösterim
Son İleti Şubat 20, 2018, 04:45:16 ÖS
Gönderen: beowulf
1 Yanıt
221 Gösterim
Son İleti Şubat 23, 2018, 03:17:15 ÖÖ
Gönderen: siyahbeyaz